L. Zapart

Catering

.................................................

Warszawa

ul. Komorska 55

.................................................

tel. 022 839 87 95

608 648 491

................................................

e-mail: biuro3@zapart.pl

.................................................

wyślij

formularz kontaktowy

     „L. Zapart – Catering” zapewnia kompleksową aranżację miejsca i dostawę wszelkiego rodzaju potraw. Realizuje przyjęcia na każdą skalę. Od kolacji dla niewielkiego grona przyjaciół w domu prywatnym,  przez  uroczystości rodzinne: wesela, komunie, urodziny w dowolnie wybranym miejscu, aż po bankiety, koktajle, imprezy galowe dla firm i przedsiębiorstw oraz pikniki w plenerze.
Możemy też zorganizować obsługę gastronomiczną dla dowolnej konferencji, sympozjum i zjazdu  w całej Polsce. Chętnie uczestniczymy w nietypowych przedsięwzięciach. Kulinarny scenariusz zawsze podkreśla charakter uroczystości.
Pracujemy dla Państwa codziennie.

  • Wszystkie przekąski, dania i desery powstają ze świeżych i naturalnych produktów o najwyższej jakości. Na życzenie klienta wybrane produkty sprowadzamy z zagranicy.
  • Profesjonalny personel zapewnia miłą i kompetentną obsługę .
  • Dysponujemy nowoczesnym i niezawodnym sprzętem oraz specjalnie dostosowanymi samochodami, dzięki którym potrawy są dostarczane na czas i w idealnym stanie.
  • Elegancka zastawa stołowa, szkło, tace, bemary do podgrzewania dań gorących, obrusy i scartingi, stoły, krzesła i namioty – zapewniają gustowną oprawę imprezy.
  • Dostarczamy również gorące posiłki do firm - dziś dla ok. 300 osób dziennie.